PUIT

Tootevalikus pakutav on väiksemas mõõdus ja kergem kui suured ehitised. Palgid on läbimõõdus 12-16 cm, max pikkus 4m. Ei ole vaja rasket tehnikat  ülespanekul.  Kehtivad kõik palkmaja reeglid, arvestatud on loomuliku vajumisega.

Freesitud peenpalk sobib grillkodade, paviljonide, aiamajade, väiksemat sorti saunade rajamiseks. Samuti kiikede ning laste mänguväljakute jaoks. Suuremad hooned ja saunad soovitame tellida  jämedamast palgist, mõnest palkmaju tootvast ettevõttest.

Tegu on siiski puiduga, mis ilmastiku mõjul paisub või kuivab ja ilmastiku tõttu tekkivad väiksemad praod ja lõhed on loomulik nähtus. Sedaviisi on puit toiminud ja hinganud aastasadu, see on puidu omapära, seetõttu puitu hinnataksegi ja isegi kõige väiksem puitehitis elab vaikselt oma elu ka edaspidi, peale püstitamist. Suuremate lõhede tekkimist välditakse tänu aastatega kogunenud kogemustele ja tehnoloogiale. Puitehitis või puidust aiarajatis vajab korrapärast hooldust, näiteks paari-kolme aasta järel tõrvaõliga viimistlemist.

GALERII