PEREKIIGED, RIBIKATTED, PÄIKESEPANEELIDE RAAMID

Varem ainult puiduga tegelenud Kalevipuit OÜ tegevuses on kevadel 2018 kaks põhisuunda: puit ja metall. Puiduga on kogemust 2004. aastast alates, aga juba üheksa aastat tootevalikus olnud ja klientide poolt väga hästi vastu võetud perekiige juures on kasutatud ainulaadset metallkonstruktsiooni ja detaile. Lisaks perekiigele on nüüd pakkuda väga tugeva ja vastupidava  konstruktsiooniga välised ribikatted terrassile,  suvemajale. Täiesti uus toode on pööratav ja kolme asendisse fikseeritav  metallraam päikesepaneelidele.

Jätkuvalt on tootevalikus freesitud peenpalgist kergehitised aeda  GALERII

 Pööratav metallraam päikesepaneelidele. Et õnnestuks kokku koguda kogu päikeseenergia, nii hommikune kui õhtune. Paneelid saab fikseerida kolme asendisse. 

Välised ribikatted suvemajadele, grillkodadele, terrassidele ja mujale. Igasse kohta, mis vajab kaitset tuule eest. Need hööveldatud ja ilmastikukindlaks töödeldud laudadest ribikatted on tugeva metallkonstruktsiooniga, liigutatavad. Suletud asendis toimivad turvauste  ja -akendena.

Tugeva konstruktsiooniga perekiik koduaeda! Vihma- ja pleekimiskindel katus, mugav istumiskoht, käetoed-topsihoidjad, ainulaadne kinnitus ja kiigemehhanism.